Severná Amerika

Severná Amerika

Známy a obľúbený kontinent, ktorý je plný národných parkov, prírodných krás a pôsobivých miest. Vyberiete si prírodnejšiu Kanadu, divokú Aljašku alebo jeden z pestrofarebných okruhov v USA? Ako perličku môžete pridať Havaj, s krásnymi plážami a ostrovami.

Austrália a Nový Zéland

Austrália a Nový Zéland

Najmenší svetadiel sveta, ale zároveň jeden z najobdivovanejších. Je nabitý pohodou, úžasnou prírodou, unikátnymi a milými zvieracími druhmi a rovnako úžasnými ľuďmi, ktorí Vás nabijú energiou. Osídlenie je tu nízke a tak ľahko nájdete kúsok raja len pre seba, stranou turizmu. Austrália ponúka neuveriteľnú pestrosť, neskutočné množstvo pláží a slnka, kultúrne, prírodné i gastronomické zážitky. Vyberte si sami, či vyrazíte na Veľký bariérový útes, k monolitu Uluru, do púští, do dažďových pralesov, k vodopádom, na ľudoprázdnu pláž, stretnúť sa s klokanmi alebo obdivovať budovu Opery v Sydney, všetko je s nami možné.

Latinská Amerika a Antarktída

Latinská Amerika a Antarktída

Jedna z najžiadanejších destinácií sveta je prírodným rajom s veľkou rozmanitosťou na malom priestore, s neustálou blízkosťou oceánu. Je až neuveriteľné, čo všetko sa zmestí do jednej malej krajiny, nájdete tu pláže, pralesy, sopky, fjordy, jazerá i krásne hory. Niet divu, že na Zéland míria ľudia milujúci pohyb v prírode, trekovanie a neobyčajné zážitky. Namiešajte si s nami maorskú kultúru, vyhlásené víno, kvalitné služby v turizme, veľkú ponuku outdoorových aktivít a pochopíte, že Zéland je ideálna krajina pre poznávaciu a aktívnu dovolenku, ktorú Vám zostavíme na mieru.

Ázia

Ázia

Na najväčšom kontinente sveta pre Vás máme pripravený rozsiahly výber krajín, zájazdov a zážitkov. Ide o veľmi pestrú ponuku, z ktorej si vyberie každý milovník exotických kultúr, nespočetných prírodných krás a vynikajúcej kuchyne, ktorou je Ázia preslávená. Novo sa naša ponuka rozšírila o mnoho nových kútov tohto fascinujúceho regiónu pod taktovkou nášho odborného garanta Luboša. Áziu ponúkame v celej jej neuveriteľnej pestrosti - od západu na východ, od najbližších miest za hranicami Európy, až po tie na samom Ďalekom východe. Môžete tak s nami vyraziť od Blízkeho východu cez Rusko a Kaukaz, strednú Áziu, juhovýchodnú Áziu, Indiu až po Japonsko. Krajiny sa snažíme prezentovať v celej ich exotické nádhere - od prírodných a historických krás, cez stretnutie s miestnymi obyvateľmi, až po cesty zamerané na gastronómiu. A rovnako ako na všetkých kontinentoch, ktoré ponúkame, Áziu poznáme do hĺbky, osobne a vieme Vám tak naozaj poradiť. Či už sa chystáte na cesty s českým sprievodcom, alebo preferujete individuálne cestovanie, s nami si v Ázii jednoducho vyberiete.
Afrika a Európa

Afrika a Európa

Najlepšie krajiny Afriky, safari, príroda, zvieratá, domorodé kmene a kultúra, neuveriteľná rozmanitosť i nádherné pláže. To všetko v našich zájazdoch, individuálnych alebo s českým sprievodcom. A k tomu navyše zájazdy na európske ostrovy.

Cesty okolo sveta

Cesty okolo sveta

Opravdová cesta okolo sveta v dvoch verziách, to najlepšie z celej planéty v jednom zájazde, s českým sprievodcom. Plus ako perlička zájazd po naj ostrovoch Oceánie.

Prečo viva travel

Sme špecializovaná cestovná kancelária, ktorá sa orientuje na exotické destinácie na mieru. Cestovnú kanceláriu prevádzkujeme od roku 2009, keď som využil vlastných skúseností s dlhoročným životom v Austrálii.
Osobná skúsenosť
Rodinný prístup
Všetko na mieru
Špecialista na Austráliu a Nový Zéland
12 rokov na trhu
finálny strih dovolenky

Austrália s hámou

Naša ponuka z celého sveta

VIP/EXKLUZÍVNA DOVOLENKA

všetky vip zájazdy

NÁŠ KATALÓG ZÁJAZDOV

Stiahnite si náš katalóg v PDF.
Stiahnuť katalóg

1 - nejméně, 5 - nejvíce

×
×
×