reference

ČO O NÁS HOVORIA NAŠI KLIENTI

VIDEO RECENZIE Cesta okolo sveta a Austrália
VIDEO RECENZIE Nový Zéland s ČP
VIDEO RECENZIE Austrália - Aleš Háma
VIDEO RECENZIE Západná Austrália - Pavel Navláčil
VIDEO RECENZIE AUS a NZ s ČP
VIDEO RECENZIE Austrália - Háma v Jervis Bay
VIDEO RECENZIE Západná Austrália - Ivana H.

Naši spokojní zákazníci

Kostarika s čp – Irena M. - Latinská Amerika a Antarktída

Hodnotenie klientky zo zájazdu s sprievodcom v Kostarike, 2021.

Kostarika s čp – Richard H. - Latinská Amerika a Antarktída

Hodnotenie klienta zo zájazdu s českým sprievodcom v Kostarike v marci 2021.

Kostarika – Daniela M. - Latinská Amerika a Antarktída

Hodnotenie klientky priamo zo zájazdu v Kostarike.

AUS a NZ – Štefan D.

Dovolenka bola úplne super. Presne zodpovedala tomu, čo sme chceli, zabezpečené letenky, ubytovanie a niektoré z odporúčaných aktivít a zároveň dosť priestoru na vlastné aktivity. Ďakujeme.

Australia – Vlado a Nancy Z.

Máme krásne zážitky, všetko bolo tip-top profesionálne pripravené. V prípade potreby bol p. Topic k dispozícii na telefóne, takže k žiadnym zmätkom nedošlo, celá cesta prebiehala hladko podľa pripraveného programu. Cestovnú kanceláriu môžeme odporučiť všetkým, zodpovedný prístup a cestovateľské skúsenosti pri príprave nášho výletu nás milo prekvapili a predbehli naše očakávania. Dá sa povedať len jedno- ĎAKUJEME.

Fiji – Dolhá - Ázia

Touto cestou by som sa chcela poďakovať za úplne úžasne zorganizovaný zájazd, nebola ani najmenšia chybička, všetko fungovalo perfektne a aj pri tej mojej veľmi slabej angličtine sme to zvládli bez problémov. Dovolenka bola ozaj zaujímavá, najviac ma prekvapila mentalita tamojších ľudí, oni ešte majú v sebe veľa, veľa pokory, peniaze a naša západná civilizácia ešte ich nestihla pokaziť. Užili sme si krásne slnečné dni v raji na Zemi. Slovami to ani neviem vyjadriť, že aká pohoda tam bola. Dostali sme úplne všetko, čo sme si želali. Ešte raz sa chcem poďakovať cestovnej kancelárii, ale najmä Vám pani Lenka, že ste vyvinuli maximálne úsilie pre našu spokojnosť. Chcela som Vám už hneď po príchode napísať, ale časový posun ma úplne odrovnal, buď som robila, alebo spala, ešte stále síce cítim trochu ten rozdiel, ale už sa to vyrovnáva:-))))). Určite budem každému odporúčať služby vašej CK. Ďakujem a snáď aj niekedy nabudúce.

Dovolenka bola skvelá - Latinská Amerika a Antarktída

Dovolenka bola skvela, všetko prebehlo podľa plánu. Argentína aj Chile predčili naše očakávania, k dokonalosti chýbalo asi len krajšie počasie v Torres del Paine – ale aj to aprílové počasie malo svoje čaro 🙂 Takisto aj všetky miestne kontakty a sprievodcovia boli veľmi milí a príjemní ľudia.

Ďakujeme veľmi pekne – ak sa niekedy v budúcnosti budeme chcieť pozrieť do Austrálie alebo na Nový Zéland, určite sa na Vás obrátime & odporučíme aj známym.

Martin H., Slovensko

František Stehno - Latinská Amerika a Antarktída

Bol som s Vami na Antarktíde, na ceste okolo sveta, v južnej Amerike a vždy všetko super. Zase pôjdeme cestovať len s Vami!

František Stehno

Chvála CK - Latinská Amerika a Antarktída

K našej dovolenke na Antarktíde, musím povedať, že to bolo úžasné. Nikdy by som neveril, ako zaujímavá môže byť dovolenka v takej zdánlivej púšti. Aj výber lode bol výborný, pretože vďaka menšiemu počtu pasažierov (70) bola atmosféra viac rodinná. Aj odborná posádka bola vynikajúca.

Chcem Vám poďakovať za bezchybnú organizáciu a poskytnutie všetkých dostupných informácií. Pod dojmom z tejto dovolenky to bude ešte chvíľu trvať, kým zážitky vstrebáme. Budeme-li v budúcnosti chcieť podniknúť zase nejakú exotickú výpravu, určite sa ozveme. Ďakujeme.

Martin a Katrína J.

Odporúčame! - Latinská Amerika a Antarktída

Konečne sa dostávame k tomu Vám napísať, keďže sme mali trošku našľapnuto po návrate z dovolenky 🙂 Dovolenka bola nádherná a prebehla absolútne bez problémov, organizácia bola proste skvelá.

Veľmi Vám týmto ďakujeme za výdatnú pomoc, pomoc pri ktorej bol každý deň plný nevšedných zážitkov, na ktoré nejde zabudnúť. Veríme, že ak by sme v budúcnosti plánovali niečo podobné, môžeme sa na Vás opäť obrátiť. Majte sa krásne, prajeme Vám veľa spokojných klientov.

Petr a Jana K.

Petr a Veronika M. - Latinská Amerika a Antarktída

Posielame pár slov po návrate z našej dovolenky v Brazílii a Argentíne. Aj napriek tomu, že sme mali na tieto dve krajiny len 18 dní, si odnášame nezabudnuteľné zážitky. Ako Brazília tak Argentína splnili naše očakávania a miesta ako Rio, Iguazu alebo Calafate sú naozaj úžasné. Celú dovolenku sme si užili a to aj vďaka Vašej organizácii a perfektnému zabezpečeniu. Všetko fungovalo spoľahlivo, čo je v týchto krajinách tiež prekvapenie. Ďakujeme tiež za pomoc s výberom miest a celého itinerára. Ešte raz ďakujeme za skvelú dovolenku a perfektný prístup z Vašej strany.

Petr a Veronika M.

Krásne - Latinská Amerika a Antarktída

Peru bolo nádherné, jeho ľudia, krajina, kultúra – a navyše to všetko bolo umocnené naším priateľstvom, kamarátstvom, keď z Ruzyně sme odchádzali ako klienti cestovky a vrátili sa ako veľká rodina. Vďaka vám všetkým za to, že som tam mohol byť s vami a prežiť neopakovateľných 19 dní KRÁSY.

Honza Koláčný

Austrália – Jan Koláčný

Dovolenka bola úžasná, organizácia perfektná. Všetko skvele nadväzovalo a bolo tak, ako ste mi opísali pred cestou. Vďaka Vašim manuálom a tipom som si pohladil klokanu a pozrel som sa na miesta, ktoré by mi internet asi ťažko poradil. Znovu som stavil na Vás a znovu to bola trefa do čierneho. Ďakujem!

Austrália – Honza Matoušek

Dobrý deň, ďakujem za dovolenku. Parádne sme si to užili!

Veľmi vám ďakujeme.

Austrália – Vítkovi

Chceli by sme Vám a vašim kolegyniam poďakovať za skvele pripravenú dovolenku.

Počas cesty nenastal jediný problém, všetko prebiehalo na minútu presne podľa vášho harmonogramu. Sprievodcovia na výletoch boli veľmi ochotní a príjemní, takže, prosím, poďakujte ešte raz agentúram, ktoré výlety zabezpečovali. Manžel so synom mali pri výstupe na HB nielen skvelé počasie, ale aj perfektného sprievodcu. Ak ste vyberali typ auta v požičovni vy, tak ste manžela úplne prekvapili novou Toyotou hybrid. Takmer nemal odvahu s ňou ísť, aby ju nepoškodil. Bola skvelá.

Mali sme šťastie aj na počasie. Na veľryby deň pred nami nešli, pretože fúkalo. My sme išli a ešte na nás pár veľrýb počkalo. Proste, všetko bolo skvelé, zážitok sme ešte umocnili návštevou Opery v Sydney. Atmosféra v sále na konci vystúpenia bola pôsobivá. Ešte raz srdečné poďakovanie za nezabudnuteľnú dovolenku.

Austrália – Miroslav Mayer

Sme už týždeň doma zo skvelej dovolenky v Austrálii. Chcel by som vám poďakovať za skvelý program, ktorý ste nám pripravili, aj za organizáciu všetkých akcií. Až na jeden problém v Sydney všetko klapalo podľa programu. Zažili sme všetko, čo sme očakávali a samozrejme nás čakalo veľa príjemných prekvapení. Všetky výlety, ktoré ste nám zorganizovali boli skvelé. Trochu sme mali šok z výletu na Fraser, keď sme nastúpili do Jeepu ako vojaci, kufre na streche. Napriek tomu sa z toho nakoniec vyklubalo báječné dobrodružstvo, na ktoré budeme dlho spomínať a máme čo rozprávať. Mal som obavy z jazdy autom vľavo, ale zvládol som to a druhý deň už som šoféroval ako doma. Rozhodne som s prácou vašou i vašej firmy spokojný, budem vás odporúčať svojim známym, a keďže som ochutnal túto krásnu krajinu, určite sa tam ešte vrátim, aby som videl Tasmániu a západné pobrežie a s dôverou sa obrátim priamo na vás. Dúfam, že to bude čoskoro.

Tonga ostrovy – Stuchlíková

Sme v poriadku späť z dovolenky. Chceme poďakovať za výbornú organizáciu, všetko klaplo podľa plánu.

Veľryby sme stretli, plávali sme s nimi. Ešte jeden zájazd sme si kúpili na Vava´u. Veľmi ďakujeme.

Zéland s čp – Irena O.

Tiež by som chcela poďakovať za skvelý poznávací zájazd na Nový Zéland, ktorý sme absolvovali s průvodcem O.K. od 18.11. do 6.12.. Vyšlo nám to skvele! Presne to, čo som od tejto dovolenky očakávala, sa splnilo a aspoň pre mňa to bola najkrajšia dovolenka, čo som doteraz zažila. Stretla sa tam partia fajn ľudí, všetci sme si navzájom rozumeli, počasie nemalo chybu, sprchovalo nám len asi snáď raz v Queenstowne a to bol ešte taký májový dažďík :-). Průvodce bol fantastický, skvelý spoločník, so všetkým nám ochotne pomohol, urobil pre nás určite viac, než musel a než čo mal v itinerári...

Nový Zéland – Dáša Gebhartová

Chcela by som len dať vedieť, že sme včera v poriadku dorazili späť domov. A chcela by som Vám týmto poďakovať za skvele zorganizovanú dovolenku, ktorú sme si veľmi užili. Nový Zéland je úžasná, rozmanitá krajina, kde sú pohodoví a ústretoví ľudia. Je to veľmi málo času na spoznanie všetkých miest a všetkých zákutí a presuny hlavne na južnom ostrove boli dosť dlhé, ale stálo to za to. Zhodli sme sa s manželom, že sa nám vlastne páčilo úplne všade. Či už to boli pláže na východe severného ostrova, alebo sopka a výšlap k jazierkam. Ten deň bolo hrozných 32°C. Južný ostrov bol veľa o vzdialenostiach, ale parky sú tu nádherné. Pre mňa osobne bol čerešničkou na torte výlet na Mt.Cook. Milujem hory. A ohľadom drobných váhaní pri ubytovaní. Ono to na druhú stranu bolo dobre, pretože ma to aspoň dokopalo k precvičeniu angličtiny. A v Nelsonu bol pán majiteľ veľmi starostlivý a veľmi pekne sme si nakoniec popovídali. Pre ďalších možných klientov VIVA TRAVEL odporúčam auto poistiť určite na poškodenie predného skla. Cesty tam na mnohých miestach opravujú. Síce to až tak nezdržuje a priechod je plynulý, ale povrch vozovky je v tú chvíľu pokrytý vrstvou štrku a kamene od ostatných áut pekne lietajú. Neboli sme jediní, kto to dostal do predného skla a komu prasklo. Takže poistenku určite odporúčam. Veľmi ďakujeme.

Nový Zéland – Fadrhons

Včera som sa vrátil z Nového Zélandu. Musím Vám poďakovať za skvelú prácu. Všetko bolo naprosto výborne vymyslené / objednané / zorganizované. Hotely, auto, trajekty, let. Videl som krásnu krajinu, vyšlápol pár trás, zajazdil na kajaku na mori, na lodi po mori, vo fjorde, veľmi sa mi páčil Wellington, skvelí ľudia, naozaj nádhera, asi najlepší zážitok z cestovania po svete. Jedine, čo tomu môže podľa mojich skúseností konkurovať, je západ Spojených štátov.

Austrália – Petrášová

Ako som Vám už písala, v Austrálii bolo úžasne. Všetci máme krásne zážitky a dlho budeme spomínať na nádhernú prírodu, zvieratká, prírodné scenérie, teplé more..... Vzala som to naozaj letom svetom, len čo ma práve napadlo, ak by ste chcel (potreboval) ešte nejaké konkrétne postrehy, rada odpoviem..... naozaj sme prežili tri nádherné týždne a viem, že mi po Austrálii bude dlho chýbať. Je to krajina, ktorú si človek naozaj veľmi ľahko ZAMILUJE! Pripájam aj pár fotiek...je naozaj ťažké vybraťB-) Ak by sa Vám nejaká hodila na zverejnenie, máte náš súhlas. keby ste chcel ešte z nejakej konkrétnej oblasti, stačí povedať. Ešte raz veľmi ďakujeme za všetko, prajeme množstvo ďalších spokojných klientov. Viem, že teraz začiatkom apríla idete s malou skupinkou na západ Austrálie (ide s Vami aj moja kamarátka Iva s manželom), v skrytosti duše vám to všetkým veľmi závidím, ale hlavne prajem, aby sa všetko vydarilo.

Fidži a NZ – Martin K.

Vrátili sme sa z prekrásnej, ale krátkej dovolenky, "naordinovanej" Vašou cestovnou kanceláriou. Môžem povedať len slová vďaky a chváliť prípravu, itinerár a priebeh dovolenky na NZ a Fidži. Všetko klaplo k našej veľkej spokojnosti. Naozaj veľká spokojnosť a veľmi ďakujeme.

Zéland – M. Šťastný a Marouškovi

Najprv chcem poďakovať za úžasný zážitok z celej dovolenky. Aktuálne som napísal recenziu na Google a vyplnil dotazník. Na váš Facebook doplním hodnotenie a fotografie neskôr, až si trochu utriedim myšlienky a fotoalbum niekoľkých stoviek fotografií. Bohužiaľ mám jednu reklamáciu, ktorá má dôvod v počasí, ktoré nám nedovolilo uskutočniť výlet helikoptérou. Info by ste mali dostať aj od LH, našej skvelej sprievodkyne. V prílohe je voucher a dôvod neuskutočnenia výletu. Ešte by som chcel osobitne oceniť našu sprievodkyňu LH, ktorá bola skutočne vynikajúca. Nielen že mala veľký prehľad o Zélande, ale bolo na nej vidieť, ako má Zéland rada a ako si užíva miestnu prírodu, čo potom prenášala na nás. Cesta bola tým pádom veľmi zábavná a videli sme aj miesta a mali zážitky, ktoré neboli plánované. Toho si veľmi vážime. Ešte raz ďakujem za celú našu skupinu a radi vašich služieb zase niekedy využijeme. M. Šťastný

Chcem len potvrdiť všetko, čo Vám Michal Šťastný napísal, aj my s manželkou sme boli naozaj maximálne spokojní. Marouškovi

Nový Zéland – Karin a Jan Pospíšilovi

Tešili sme sa, ale všetko úplne predčilo naše očakávania. Ďakujeme Vám za zásadnú pomoc pri výbere trasy, za všetky odporúčania, výber ubytovania a za zariadenie všetkého potrebného. Naozaj sme si to veľmi užili. Kade chodíme, odporúčame Vašu CK všetkým známym. Snažili sme sa uverejniť na Facebooku to najkrajšie, čo sme na NZ videli/zažili. Ešte raz ďakujeme a snáď niekedy nabudúce zase s Vami.

AUS a NZ s ČP2

Ďalšia z videoreferencií skupinky našich klientov na zájazde Austrália a Nový Zéland.

AUS a NZ s ČP

Krátka videoreferencia jednej z klientiek na zájazde VIVA travel do Austrálie a na Zéland.

Nový Zéland s ČP

Vtipná a sehraná Videoreferencia od našej sprievodkyne a skupinky klientov zo zájazdov Nový Zéland.

Austrália – Aleš Háma

Hodnotenie Aleša Hámu a jeho dovolenky od Viva travel.

Austrália – Háma v Jervis Bay

Poznatok Aleša Hámu z oblasti Jervis Bay, dovolenky s rodinou v Austrálii.

Západná Austrália – Ivana H.

Stručné hodnotenie zájazdu po západnej Austrálii s českým sprievodcom.

Austrália – Radek Vostrý

Pred odletom do Austrálie som si na internete vyhľadal 3 české agentúry ponúkajúce služby v tejto krajine (ubytovanie, výlety po Austrálii, cesta na Fiji). So všetkými som sa dostal do kontaktu telefonicky a e-mailom, ale CK (Viva travel) na mňa pôsobila zo všetkých najlepšie. Všetky potrebné informácie (a bolo ich veľmi veľa), boli ihneď zodpovedané. Mal som konkrétne požiadavky na týždenný okruh vrátane výletov + týždennú návštevu Fiji. Podľa mojich požiadavkov bol zostavený balíček, ktorý zahŕňal ubytovanie na rôznych miestach, dopravu a výlety. Dostal som možnosť vybrať si rôzne typy ubytovania. Na Fiji mi bolo ponúknutých niekoľko ostrovov a rezortov vrátane cien a leteckého spojenia. Po mojom schválení mi bol zaslaný kompletný „balíček“ s veľmi podrobným itinerárom mojej cesty vrátane voucherov a konečnej ceny, s ktorou som bol úplne spokojný. So službami CK som bol úplne spokojný. Dostal som všetky informácie. Všetko fungovalo tak, ako bolo uvedené. V prípade drobného problému bol pán majiteľ – Ing. Karel Topič okamžite k dispozícii na telefóne a problém ihneď vyriešil. Túto CK môžem naozaj odporučiť ako jednu z najlepších a ak sa do Austrálie ešte vydám, určite znova využijem služby tejto CK. S lepším prístupom, množstvom informácií a trpezlivosťou som sa v inej cestovnej kancelárii ešte nestretol.

Nový Zéland – Vendula a Petr

Chceli by sme poďakovať za veľmi krásnu cestu na Nový Zéland v máji 2016. Dcéra je milovníčkou Pána prsteňov a Hobita. Mali sme teda v programe zaradené aj spoznávanie filmových miest týchto ság. Mňa (otec) fascinuje príroda a národné parky na Novom Zélande sú asi vrcholom všetkého, čo som doteraz videl a ťažko si môžem predstaviť väčšiu krásu ako ranné jasné nebo nad jazerom v Queenstowne alebo v Rotorue.

Pracovníčky cestovnej kancelárie veľmi starostlivo pripravili návrhy pre cestu a realistický „logistický“ plán. Všetky presuny prebehli presne podľa plánu, príjemné a komfortné ubytovanie, vždy v blízkosti možnosti stravovania. Veľmi ochotne nám zaobstarali vhodné sedadlá na cestu v lietadle, čo je dôležité pre správne začatie a ukončenie dovolenky. Veľmi starostlivo a rýchlo zodpovedali naše četné otázky. Ďakujeme.

Západná Austrália – Pavel Navláčil

Recenzia zo zájazdu s českým sprievodcom Karolom Topičom po Západnej Austrálii.

Cesta okolo sveta a Austrália

Recenzia našej klientky na ceste zájazdu Západná Austrália s komentárom tiež o tom ako prebehla Cesta okolo sveta s čp, a to všetko s CK VIVA travel.

Nový Zéland – Vlastimil Z.

Aj vďaka práve Vašim službám a informáciám sme prežili dovolenku, na ktorú asi len tak nezabudneme. Aj keď sme Nový Zéland zatiaľ len „ochutnali“ tak skutočne môžeme povedať, že to bola nádherná dovolenka. A to aj vďaka Vám.

Ďakujem Vám za Vašu ochotu, pomoc a ponúkaný servis, ktorý môžem ostatným len odporučiť.

AUS a NZ – Jana a Mirek CH.

Naša cesta dopadla dobre, ba čo hovorím, výborne! Navrhnutá trasa, itinerár, koncepcia časov, transférov, ubytovania, preberania áut v požičovniach, všetky vouchery, úplne vynikajúce. Všetci dopravcovia – letisko – hotel boli úplne presní. Vo všetkých objednaných destináciách o nás vedeli. Komunikácia s ľuďmi, personálom bola dobrá, úroveň našej simple angličtiny bola postačujúca.

Vašej práce si veľmi vážime a veľmi ďakujeme za trpezlivosť s nami.

Nový Zéland – Pepa a Lída Č.

Chceli by sme Vám poďakovať za výbornú organizáciu nášho zájazdu. V dnešnej dobe, keď väčšinou počujeme o nespolahlivosti a nesolidnosti CK, sme veľmi radi, že my takúto skúsenosť nemáme. V dobe, keď sme náš zájazd pripravovali sme Vás zahlcovali najrôznejšími otázkami i z toho dôvodu, že sme boli šesťčlenná výprava. Vždy ste reagovali rýchlo a profesionálne, čím ste si získali našu dôveru. Všetko prebiehalo podľa starostlivo pripravovaného plánu a jediný zádrhel nastal pri ubytovaní v Rotorue, keď sme sa minuli s druhou českou skupinou a zámenou došlo k tomu, že sme prišli o raňajky. Ale náš sprievodca všetko zariadil k našej spokojnosti. Ubytovanie bolo vždy na dobrej úrovni. Dobrú skúsenosť, ktorú by sme odporučili i ostatným cestovateľom je viacmiestne auto. Pri presunoch, ktoré sú niekedy dlhé sme mali pohodlie a nebol problém, kam umiestniť batožinu. M.C. je veľmi dobrým a profesionálnym sprievodcom, vždy bol pripravený nám s čímkoľvek poradiť, pomôcť a zariadiť. Cítili sme, že sa snaží robiť aj niečo navyše, aby sme sa cítili dobre a príjemne. M. je výborným sprievodcom, ale aj skvelým spoločníkom. Do budúcnosti máme niekoľko destinácií kam by sme sa chceli pozrieť a ak ich bude Vaša CK ponúkať určite si Vás vyberieme a predovšetkým budeme odporúčať ostatným.

Austrália – Lenka a Pavel

Hlásime úspešný návrat do ČR a chceme veľmi poďakovať za úžasnú cestu. Všetko klaplo podľa plánu a bolo neuveriteľné vidieť, koľko podôb Austrália má. Veľký obdiv aj za to, ako všetko klapalo na minúty podľa Vášho plánu a nebol snáď jediný problém alebo pripomienka. 🙂

Ešte raz ďakujeme.

Skvelý plán 8-mesačnej cesty! - Austrália a Nový Zéland/Latinská Amerika a Antarktída

Cestovali sme po Austrálii, Novom Zélande a Tasmánii celých 8 mesiacov a bola to neuveriteľná cesta plná nádherného dobrodružstva. S Viva Austrália sme celú cestu naplánovali a konzultovali, zariadili nám mnoho služieb a po celých 8 mesiacoch nám boli plne k dispozícii pri našich cestách a pri potrebe aktuálnej konzultácie situácie v akomkoľvek mieste našej cesty. Akýkoľvek dodatočný požiadavok bol splnený rýchlo a tak, ako sme si želali. Tomu hovoríme cesta na mieru a osobný prístup!

Slider

Prečo viva travel

Sme špecializovaná cestovná kancelária, ktorá sa orientuje na exotické destinácie na mieru. Cestovnú kanceláriu prevádzkujeme od roku 2009, kedy som využil vlastných skúseností s dlhoročným životom v Austrálii.
Osobná skúsenosť
Rodinný prístup
Všetko na mieru
Špecialista na Austráliu a Nový Zéland
10 rokov na trhu

NÁŠ KATALÓG ZÁJAZDOV

Stiahnite si náš katalóg v PDF.
Stiahnuť katalóg
Vieme na jednotku

Zájazdy s českým sprievodcom

Zájazdy s ČP

1 - nejméně, 5 - nejvíce

×
×
×