O nás

Viva Travel

Prečo viva travel

Sme špecializovaná cestovná kancelária, ktorá sa orientuje na exotické destinácie na mieru. Cestovnú kanceláriu prevádzkujeme od roku 2009, kedy som využil vlastných skúseností s dlhoročným životom v Austrálii.
Osobná skúsenosť
Rodinný prístup
Všetko na mieru
Špecialista na Austráliu a Nový Zéland
12 rokov na trhu

viva travel

CK Viva Travel (dovolená-na-přání s.r.o.) je špecializovaná cestovná kancelária, ktorá sa orientuje na exotické destinácie na mieru. Cestovná kancelária je v prevádzke od roku 2009, kedy som využil vlastných skúseností s dlhoročným životom v Austrálii a založil CK priamo z Austrálie. Dnes sme najväčší špecialisti na českom a slovenskom trhu pre kontinent Austrália a Nový Zéland, pripravujeme klasické zájazdy s českým sprievodcom v malých skupinách a v hojnej miere individuálne dovolenky na mieru. Naša ponuka pre Austráliu a Zéland je takmer neobmedzená, môžete si naozaj povedať čokoľvek, všetko sa opiera o bohaté osobné skúsenosti a znalosť prostredia, získanú dlhoročným životom v Austrálii. Do oboch krajín sme realizovali stovky individuálnych programov na mieru a desiatky skupinových zájazdov. V našej ponuke ďalej nájdete špecializovanú webstránku na Južnú Ameriku a Antarktídu, ktorú sme novo rozšírili o Severnú Ameriku. Ďalším kontinentom v našej ponuke je tiež Ázia, u všetkých menovaných kontinentov ponúkame ako zájazdy v malých skupinách s českým sprievodcom tak dovolenky šité na mieru jednotlivcom, či už individuálne alebo s anglickým sprievodcom. Novinkou sú Cesty okolo sveta, so sprievodcom alebo individuálne, ktoré sa tešia čím ďalej väčšej obľube. Obráťte sa na nás s akýmkoľvek prianím alebo destináciou a my Vám radi pomôžeme zariadiť tú najlepšiu dovolenku Vášho života!

Ing. Karel Topič, majiteľ CK

NÁŠ TÍM

Ing. Karel Topič, majitel CK

Karlov vášeň pre cestovanie a podnikateľský duch sa prvýkrát spojili počas jeho pobytu v Austrálii, keď sa rozhodol sprostredkovať krásy exotických miest ostatným ľuďom v Česku a na Slovensku. V roku 2009 tak založil špecializovanú cestovnú kanceláriu na Južnú Ameriku, Austráliu a Nový Zéland. Po štúdiu na Vysokej škole a niekoľkoročnej praxi v obchode sa vydal na svoju životnú cestu do Austrálie, ktorá sa za 6 rokov pobytu stala jeho druhým domovom.

Ako sám hovorí, mal to šťastie precestovať celý svet, vrátane snáď všetkých krajín Južnej Ameriky a odľahlých lokalít ako je Antarktída či Veľkonočný ostrov. Svoje zážitky a skúsenosti ponúka všetkým klientom v podobe netradičného prístupu, kedy každému je ponúkané vytvorenie dovolenky na mieru. V roku 2013 bol tiež ocenený ako finalista súťaže Živnostník roka. Okrem cestovania, športu a Austrálie je jeho najväčšou vášňou žena Michaela, syn Eliáš a dcéra Keira.

Mgr. Lubomír Vacek

Luboš strávil vo cestovnom ruchu a službách väčšinu profesného života – viac než dekádu v letectve a v posledných približne ôsmich rokoch ako špecializovaný sprievodca po Ázii a programový manažér cestovných kancelárií (zvyčajne ako špecialista na Áziu). Hoci precestoval celkom veľký kúsok sveta, už dávno zistil, že jeho srdce patrí Ázii, kde má pocit, že je jeho druhým domovom. Miesto, kam sa môže vždy vrátiť a kde mu nič nechýba – a ten pocit ho neopustil od jeho prvej cesty do Ázie pred takmer dvoma dekádami až dodnes. Naopak, s každou jeho návštevou ten pocit silnie a platí to prakticky beze zvyšku pre tento fascinujúci kontinent.

Na Ázii sa dlhodobo špecializuje – vedľa častých ciest na ázijský kontinent vystudoval aj špecializovaný na Áziu zameraný odbor, organizuje prednášky, píše články, učil sa aj niekoľko ázijských jazykov…pravda, jediným reálne použiteľným mu zostala indonéština. Verí, že láska k Ázii je vec nákazlivá a pri sprevádzaní sa tento pocit snaží odovzdať ďalej klientom, s ktorými ak je možnosť niekoľkokrát ročne do svojho milovaného regiónu vyráža. V súčasnosti sa snaží prebudovať ázijskú a africkú časť zájazdov VIVA Travel. Okrem práce ho baví cestovanie, jazyky a východné filozofie.

Erika Dulíková

Vždy rada spoznávala cudzie kultúry, úprimnú radosť, srdečnosť a rozmanitosť iných krajín. Miluje ako teplé kraje pri mori, tak krásnu prírodu v horách. Najlepšie, keď sa dá dovolenka nakombinovať tak, aby tam bolo zo všetkého niečo. Svoju kariéru začala ako letuška, a tak mala možnosť nahliadnuť do rôznych krajín. Vo svojom voľnom čase sa venuje fotografovaniu, športu a svojmu malému špuntovi. Teší sa, ako bude môcť cestovať aj s ním. Na svete je toľko krásy, ktorú nemáme šancu stihnúť spoznať, a tak by chcela pomôcť každému, kto sa chce zveriť kvalitnej cestovnej kancelárii, kúsok tohto tajomstva odhaliť.

Helena Křivohlávková

Pochádza z rodiny, kde sa z rôznych dôvodov necestovalo, ale ona si od malička listovala v atlase a čakala na chvíľu, kedy bude môcť vycestovať do zahraničia a vidieť všetky tie miesta z obrázkov naživo. A akonáhle to počas štúdia na vysokej škole začalo byť možné, poriadne sa do toho obula. Letný pracovný pobyt vo Veľkej Británii, dva semestre trvajúci študijný pobyt v Taliansku a viac ako ročný kultúrne-poznávací pobyt v USA. S batohom na chrbte precestovala z exotických destinácií Bali a prilehlé ostrovy, Seychely. Za svoj zatiaľ najväčší cestovateľský počin považuje mesiac strávený poznaním Číny spojený s výletom do Tibetu – k Mount Everest base campu.

Pretože v cestovaní vidí obrovské množstvo prínosov, cíti potrebu svoje nadšenie pre vec šíriť ďalej a pomáhať ľuďom objavovať svet.

Zdenka Lazecká

Cestovanie ju napĺňa a rada poznáva nové miesta. Za nevšednými zážitkami vyráža najradšej len s batohom na chrbte. Uprednostňuje skôr menej známe turistické destinácie. Niekoľkokrát navštívila Severnú Ameriku a ako zaujímavú skúsenosť považuje prácu na výletnej lodi v Karibiku, kde strávila krásne dva roky. Žila osem rokov v Írsku a počas tej doby mala možnosť precestovať Európu, Karibik, Indiu a Juhoafrickú republiku. Tá ju zatiaľ očarila najviac a nezabudnuteľné zážitky jej pripomínajú nádherné fotografie, ktoré si z ciest pořídila.

S cestovateľskými plánmi rozhodne nekončí a rada Vám pomôže naplánovať aj Vašu dovolenku snov.

Nová kancelář

Našu novú kanceláriu nájdete na adrese:
Impact HUB Zlín, Tř. T. Bati 829, 760 01 Zlín

Naša špecialita

DOVOLENKA na mieru

viac o dovolenke na mieru

NÁŠ KATALÓG ZÁJAZDOV

Stiahnite si náš katalóg v PDF.
Stiahnuť katalóg

Naši spokojní zákazníci

PRIDAŤ HODNOTENIE

1 - nejméně, 5 - nejvíce

×
×
×