Dôležité informácie

Dovolenka na mieru

Sme špecialisti na dovolenku na mieru, doslova. U nás to nie je klišé alebo prázdna fráza, môžete si vymyslieť, ako má Vaša dovolenka vyzerať, čo budete chcieť robiť, čo zažiť, kedy vyraziť a ako bývať. To všetko je len a len na Vás. Naše bohaté osobné skúsenosti s každou ponúkanou krajinou doriešia všetky detaily za Vás, odporučíme najlepšiu trasu, všetko naplánujeme tak, aby ste si to užili presne podľa predstáv, či už v 3* štandarde alebo trebárs v 5* luxuse. Osobné skúsenosti nie sú len osvedčené hotely, ale vieme, kde uvidíte klokany alebo koaly v prírode, kde sa k nim dostanete na dosah ruky alebo kde vyraziť na nezabudnuteľný trek.

Priebeh objednávky a zájazdu

Výber a realizácia dovolenky alebo zájazdu VIVA travel krok za krokom.

Aké ponúkame dovolenky, ako si vybrať vhodnú dovolenku alebo zájazd, aký je postup pri objednávke i priebeh samotného zájazdu? To všetko sa dozviete v riadkoch nižšie.

Našu ponuku dovoleniek/zájazdov rozdeľujeme na 2 kategórie, klasicky ponúkame zájazdy vo skupinke s českým sprievodcom alebo u nás nájdete bezkonkurenčne širokú ponuku exotických zájazdov individuálnych/na mieru. Poďme sa spoločne pozrieť, čo si pod tým máte predstaviť a ako to prebieha.

Pred cestou

Čo potrebujete so sebou na ďalekú cestu cez oceán? Čo nesmiete zabudnúť a na čo sa pripraviť? Ak to chcete jednoducho, tak z absolútne nevyhnutných vecí potrebujete: platný cestovný pas, potvrdenie o letenkách a vízum, kreditnú/platobnú kartu, harmonogram/info o Vašej ceste či službách v Austrálii. Všetko ostatné si môžete dokúpiť na mieste. Ale ak plánujete trošičku viac, tak čítajte ďalej.

DOKUMENTY NA STIAHNUTIE

1 - nejméně, 5 - nejvíce

×
×
×