Dovolenka na mieru

Sme špecialisti na dovolenku na mieru, doslova. U nás to nie je klišé alebo prázdna fráza. Vyskúšajte nás!

Povedzte sami, ako bude Vaša dovolenka vyzerať. My Vám poradíme, zabezpečíme všetky služby aj celkový servis.

Vyberte si dovolenku na mieru alebo zájazd s sprievodcom z našej bohatej ponuky.

 

-Austráliu i Nový Zéland poznáme osobne

-odskúšané mnohými prežitými rokmi v Austrálii

-flexibilné termíny po celý rok, vyberte si vlastný termín

-12 rokov skúseností a najlepšie exotické destinácie sveta

-viac ako 3000 spokojných klientov

-viac ako 1000 pripravených ciest na mieru

-komplexný servis, asistencia po celú dobu dovolenky a poistenie CK

 

Je len na Vás, či vyberiete 3* motel alebo 5* hotel, odporučíme najlepšiu variantu, naplánujeme najlepšiu cestu, môžete cestovať sami alebo so sprievodcom, ale vždy budeme s Vami, pomocou skvele spracovaných materiálov a perfektne pripravených služieb a programu. Pošleme Vás na miesta, ktoré sú skryté davom turistov, poznáme lokality, kde uvidíte žiadané zvieracie druhy v prírode, kengury, koaly, tulene, tučniaky alebo delfíny. Preferujete luxus alebo trekovanie v prírode? Splníme oboje. Takmer všetky naše zájazdy v ponuke môžu byť upravené na mieru alebo navrhneme úplne nový len pre Vás. Pravá exotická dovolenka na mieru čaká na Vás. Kliknite na tlačidlo Destinácie alebo Kontakt a môžeme začať!

 

 

Chcete to do detailu?

 

Dovolenka alebo zájazd VIVA travel krok za krokom

Našu ponuku dovoleniek/zájazdov rozdeľujeme na 2 kategórie, klasicky ponúkame zájazdy v skupinke s českým sprievodcom alebo u nás nájdete bezkonkurenčne širokú ponuku exotických zájazdov individuálnych/na mieru. Poďme sa spoločne pozrieť, čo si pod tým máte predstaviť a ako to prebieha.

A. Dovolenka na mieru – krok za krokom

B. Zájazd s českým sprievodcom – krok za krokom

 

Kaikoura

 

Ad A) Dovolenka na mieru

Všetky naše zájazdy uvedené na webe s označením individuálny alebo s AJ sprievodcom môžu byť upravené na mieru, akokoľvek si povieme a môžu sa uskutočniť v akomkoľvek termíne si povieme! Tieto zájazdy môžu byť objednané tak, ako sú na webe prezentované alebo môžu slúžiť ako príklady/ukážky Vašej možnej dovolenky. A ak máte predstavu o dovolenke, tak si samozrejme môžete nadiktovať presne, čo chcete úplne od začiatku.

Postup:

 1. Viem, čo chcem – potom stačí napísať email alebo zavolať a oznámiť nám svoju predstavu. Radi s Vami (na základe osobných skúseností s danou destináciou) doladíme detaily (hotely, dopravu, výlety atď.) a vyberieme spoločne to najlepšie možné riešenie.
 2. Neviem, čo chcem – potom si prosím prejdite našu webstránku a nechajte sa inšpirovať skvelo zostavenými zájazdmi všetkých možných typov. Následne jednoducho kliknite na Dopytovať zájazd. My sa Vám ozveme vo veľmi krátkom čase.Pozn.: ak ani po zhliadnutí ponuky nemáte jasno, zdvihnite telefón a hodte vaše starosti na nás, my už Vám niečo odporučíme.
 3. Ponuka – Ako si s vami vyjasníme predstavu o vašej ideálnej dovolenke, pustíme sa do spracovania ponuky. Keďže overujeme ceny pre konkrétny dátum v cieľových destináciách, počítajte, že vám ponuku pošleme behom jedného až dvoch dní.
 4. Objednávka – Ste spokojní a pristúpime k objednávke alebo spoločne ladíme ponuku. Ponuku môžeme ďalej ladit k Vašej spokojnosti, aby ako cena, tak program zodpovedal Vašim požiadavkám.
  Po odsúhlasení ponuky pristúpime k objednávke, čo znamená, že Vám pošleme cestovnú zmluvu, zálohovú faktúru, informácie k vízam alebo poisteniu.
 5. Zabezpečenie – po vyplnení cestovnej zmluvy a zaplatení zálohovej platby je z Vašej strany splnené a nás čaká úloha zabezpečiť celý program a všetky služby tak ako bolo dohodnuté. Vy sa v tejto fáze už nemusíte o nič starať.
 6. Pred cestou – po doplatení ceny zájazdu od nás obdržíte cca jeden mesiac pred odchodom finálne pokyny k Vašej vysnívanej dovolenke. Všetky dokumenty sú pre Vás obvykle k dispozícii tiež v našej personalizovanej online aplikácii.Pozn.: Kedykoľvek počas procesu objednávky alebo pred odchodom sme Vám k dispozícii v našej kancelárii alebo na telefóne.
 7. Odchod na dovolenku – týmto bodom naše služby nekončia, všetko je pre vás riadne zabezpečené, ale k dispozícii sme Vám aj počas cesty, máme pre Vás asistenčnú linku v danej krajine a rovnako tak dostanete asistenčné telefónne čísla do našej kancelárie, ktoré sú k dispozícii 7 dní v týždni.
 8. Priebeh/druhy individuálneho zájazdu:
  Individuálny zájazd s anglickým sprievodcom: cestujete s anglickým všetko je pre Vás zabezpečené, ku všetkému máte od nás inštrukcie. Po prílete do destinácie je pre Vás zariadený transfer do hotela. Obvykle za klientov riešime všetku dopravu, tzn. že Vás vždy sprievodca vyzdvihne na hoteli a vezme na výlet alebo dopraví tam, kam má. Počas programu ste súčasťou menšej skupinky osôb
  Self-drive: Ďalším spôsobom cestovania je, že máte od nás zabezpečené ubytovanie a auto (prípadne výlety, vstupy i transfery) a časť programu alebo výlety si jazdíte sami zabezpečeným autom. Potom od nás dostávate podrobný manuál cesty, kudy ísť a kam sa vydať, kde sa zastaviť a čo vidieť. Tieto manuály sú zostavené na základe osobných skúseností s každou destináciou.
  Privátny zájazd s českým sprievodcom: máte zabezpečený celý program, český sprievodca je s vami po celú dobu zájazdu a venuje sa iba vám
  Privátny zájazd s anglickým sprievodcom: máte zabezpečený celý program, anglický sprievodca je s vami po celú dobu zájazdu a venuje sa iba vám
  Kombinácia: zájazd môže byť kombináciou vyššie uvedených

 

 

ad B) Zájazd s českým sprievodcom

Do všetkých našich hlavných destinácií organizujeme pravidelné zájazdy s českým sprievodcom. Tieto zájazdy sú skupinové, dbáme na malé skupinky, obvykle od 6 do 12 osôb, maximálne 15 osôb. Všetky takéto zájazdy majú pevne stanovený termín zájazdu, obvykle 1 x či 2 x ročne. Zájazd má tiež pevne stanovený program, ktorý je starostlivo zložený na základe našich osobných skúseností z danej krajiny, a to tak, aby Vám ukázal to najlepšie z každej krajiny za poskytnutý čas. Sprievodcov volíme starostlivo, sú to ľudia, ktorých baví cestovanie, sú empatičtí a hlavne osobne poznajú danú krajinu alebo v nej priamo žijú. Tieto zájazdy sú zreteľne označené ako zájazdy s českým sprievodcom. (ak si prajete českého sprievodcu len pre Vás súkromne, nie je problém tiež vyhovieť)

Postup:

 1. Viem, kam chcem – navštívte jeden z našich špecializovaných webov a vyberte si z ponuky zájazdov s českým sprievodcom. Cena u zájazdu s českým sprievodcom je obvykle pevná a konečná. Zavolajte nám alebo vyplňte dopytovací formulár.
 2. Neviem, kam chcem – ak náhodou nemáte preferenciu krajiny, tak navštívte náš hlavný web www.vivatravel.cz a použite náš filter zájazdov s českým sprievodcom. Prípadne nám zavolajte a všetko s Vami preberieme priamo.
 3. Objednávka/potvrdenie – hneď ako od vás dostaneme váš požiadavok, obratom sa s vami spojíme (telefón i email) a potvrdíme vám, či je na zájazde miesto, potvrdíme termín a všetky náležitosti. Akékoľvek otázky k zájazdu s Vami preberieme a vysvetlíme. Potom stačí vyplniť cestovnú zmluvu a zaplatiť zálohovú faktúru a váš zájazd je objednaný. Od nás v tomto momente tiež dostávate prvé informácie k zájazdu, čo vás čaká a na čo sa pripraviť.
 4. Pred odchodom – cca jeden mesiac pred cestou od nás dostávate finálne informácie k zájazdu aj medzinárodnú letenku, kontakt na sprievodcu a ďalšie užitočné informácie pre hladký priebeh vašej dovolenky. Rovnako tak vám ponúkneme možnosť stretnutia s ostatnými klientami/cestujúcimi v našej kancelárii a osobnú besedu o tom, ako bude zájazd prebiehať. Účasť je samozrejme dobrovoľná.
 5. Odlet – v deň odletu vás na letisku v Prahe privíta náš zástupca, ktorý zoznámi navzájom celú skupinku a dohlíža na to, aby váš check-in a odlet prebehol v poriadku. V danej destinácii sa o vás už stará český sprievodca, ktorý je s vami po celú dobu zájazdu. Sprievodca vás počas cesty každý deň informuje, čo vás čaká, všetko za vás organizuje a rieši, tak aby ste si mohli naplno užiť krásy danej krajiny.

1 - nejméně, 5 - nejvíce

×
×
×