Cesty okolo sveta

Najkrajšie ostrovy sveta pre náročných

Individuální
31 dní
od 10 000

Prečo vybrať tento zájazd

  • Najkrajšie pláže a ostrovy sveta v jednom zájazde

  • Luxus ubytovania v 4* hoteloch

  • Mesiac oddychu pod palmami v miestach, kde slovo stres nepoznajú

POPIS ZÁJAZDU

Pobytový zájazd zostavený tak, aby ste v rámci jedného mesiaca navštívili najkrajšie ostrovy a najvyhlásenejšie svetové raje. Za mesiac Vašej cesty sa zregenerujete tak, že načerpáte slniečko, teplo aj energiu na dlhé mesiace dopredu. Bielizný piesok, malebné palmy a 4* hotely, v ktorých Vás budú rozmaznávať. Vyhniete sa zhonu veľkomiest a všadeprítomnému stresu. Nasajete atmosféru kľudu a pohody a ani sa Vám nebude chcieť vrátiť!

Destinácie:

Barbados – Bora Bora – Los Angeles – Maldivy – Seychely.

DOPYT TENTO ZÁJAZD

program zájazdu

Pláže
Mestá
Pamiatky
1
Praha/Vídeň – Barbados

Odlet na Barbados podľa konkrétneho letového poriadku.

2
Barbados

Po Vašom prílete na Barbados nasleduje transfer do Vášho 4* hotela priamo na pláži. Oddych po dlhej ceste, môžete začať vychutnávať slniečko a miestnu energiu.

3-7
Barbados (S)

Oddych na malebných plážach Barbadosu. Fakultatívne Vám pre tieto dni môžeme ponúknuť hodiny potápania, plavbu výletnou loďou so šnorchlovaním a obedom, večeru s tanečnou show, výlet za prírodnými krásami Barbadosu. Taktiež môžeme zariadiť golfový deň alebo polodenný výlet po anglických pamiatkach tohto ostrova. Možností je nepreberné množstvo, stačí si len vybrať, či chcete tráviť oddych relaxovaním na pláži alebo spoznávaním okolia.

8
Barbados – Tahiti (S)

Dnes Vás čaká preletový deň, je čas vymeniť pláže karibského Barbadosu za pláže Francúzskej Polynézie na Bora Bora. Podľa času Vašich leteniek nasleduje po Vašom prílete do Papeete hneď odlet na Bora Bora, prípadne bude nasledovať jeden nocľah na Tahiti.

9-16
Bora Bora (S)

Bora Bora je malý prírodný raj a bola by škoda si ho nevychutnať naplno. Máte celých 8 nocí na oddych v tejto oáze zelene a nádherných pláží. Bora Bora je trocha divočina, nebojte sa, že tu stretnete veľa civilizácie. Pre tieto dni pre Vás fakultatívne môžeme prenajať súkromný rybársky čln, s ktorým sa pozriete na tie najlepšie destinácie na rybačku. Samozrejme si zarybárčite a môžete požiadať personál hotela, aby Vám Váš úlovok pripravil na večeru. Môžeme Vás vziať taktiež na výlet za mantami a žralokmi, šnorchlovaním, alebo Vám zariadiť romantickú plavbu loďou pri západe slnka. Proste dni plné relaxu, zábavy a odpočinku v tomto malom raji tak, ako si budete želať!

17
Bora Bora – Los Angeles (S)

Aby sme Vás nepresýtli takým veľkým množstvom ostrovných rajov naraz a aby ste si vychutnali opäť trocha civilizácie, dnešná zastávka je v Los Angeles, kde máte zabezpečený 4* hotel v centre.

18
Los Angeles – Maledivy (S)

Máte takmer celý deň na návštevu jedného z najzábavnejších miest Hollywoodu, filmové štúdio UNIVERSAL. Slnnčité dopoludnie môžete venovať prehliadke mesta Los Angeles a jeho okolia, ako sú napr. Rodeo Drive, Hollywood, Beverly Hills, Sunset Boulevard, alebo môžete relaxovať na plážach v Santa Monice a Venice Beach. Nasleduje transfer na hotel a odlet na Maldivy, podľa času Vašich leteniek. Po prílete nasleduje transfer do Vášho hotela a nocľah. V prípade neskorého príletu nocľah v hlavnom meste súostrovia, Malé.

19-24
Maledivy (S)

Maldivy sú množstvo malých ostrovčekov a ostrúvkov, ako perly žiariace z modriny Indického oceánu. Máte tu naplánovaných 6 nocí na oddych. Na Maldivách skutočne nebýva veľa iného programu, než šnorchlovanie a relax. Užívajte si slniečko, jemný piesok na tu miestnych nádherných plážach, ktoré vyzerajú skutočne ako na fotkách z katalógov.

25
Maledivy – Seychely (S)

Prelet na Seychely, kde zakončíte svoj oddychový výlet len kúsok od afrických brehov. Po Vašom prílete nasleduje transfer na hotel.

26-29
Seychely (S)

Posledných niekoľko nocí strávite na Seychelách na ostrove Mahé (ak si nebudete želať inak), kde môžeme ponúknuť plavbu na neďaleký ostrov Praslin vrátane obeda, alebo plavbu po severnej časti ostrova. Vaše dni oddychu sa blížia ku koncu, naberajte posledné lúče slnka a pripravte sa na návrat do každodennej reality.

30
Seychely – odlet (S)

Podľa času Vašich medzinárodných leteniek nasleduje transfer na letisko a odlet späť do Európy.

31
Praha/Vídeň

Prílet späť do Európy, koniec programu.

MAPA ZÁJAZDU

2-7

Barbados

9-16

Bora Bora

17

Los Angeles

19-24

Maledivy

26-29

Seychely

Čo je v cene

je v cene
nie je v cene
za príplatok
poznámky
Medzinárodné letenky
Všetky medzinárodné letenky a miestne prelety
Hotely
Nocľahy v dvojlôžkovej izbe v 4* hoteli (na Bora Bora 3* hotel)
Všetky letiskové transfery
Raňajky
Stravovanie formou raňajok
Víza
Vybavenie potrebných víz v cene
Manuál cesty
Informácie o každom ostrove, lokalite a celom zájazde.
24/7 česká asistenčná linka
Pojištenie CK proti úpadku
Cestovné poistenie a poistenie storna
Zabezpečíme na želanie za príplatok.
Spropitné
Spropitné miestnemu personálu
Hotely vyššieho štandardu
Cena na vyžiadanie
Príplatok za lety v business triede
Cena na vyžiadanie
Jednolôžková izba
Cena za celú cestu cca 67.000 CZK
Fakultatívne výlety
Zoznam na vyžiadanie

Cena je kalkulovaná pre 01 osobu zdieľajúcu dvojlôžkovú izbu.

Výsledná cena sa môže líšiť v závislosti od kurzu USD.

Na vyžiadanie je možné program predĺžiť alebo skrátiť podľa Vašich požiadavkov.

Vyžiadajte si náš zoznam a cenník fakultatívnych aktivít – lodné výlety, lekcie potápania, šnorchlovanie…

ČLÁNKY K ZÁJAZDU

DOPYT TENTO ZÁJAZD

Cestování Nový Zéland

Objevte ta nejkrásnější místa Nového Zélandu prostřednictvím zájezdů šitých na míru. Cestování Nový Zéland bude jedním z...
ČÍTAŤ ČLÁNOK

Cestování po Zélandu za nej národními parky

Na Novém Zélandu je možné obdivovat jedny z nejkrásnějších scenerií světa. Při svém cestování po Zélandu můžete celkem narazit na...
ČÍTAŤ ČLÁNOK

Novinky pro cestovatele na Nový Zéland

Milí cestovatelé, nastražte uši. Chystáte se na Nový Zéland? Přečtěte si náš článek, který upozorňuje na nadcházející změny. S...
ČÍTAŤ ČLÁNOK

Novozélandské zaujímavosti

Máme pre Vás niekoľko informácií, ktoré možno viete alebo naopak vôbec netušíte. Poďte sa s nami dozvedieť pár noviniek, aby ste potom...
ČÍTAŤ ČLÁNOK

Nový Zéland - za nej krajinou na konec světa

Každý z nás někdy slyšel o Novém Zélandu a jeho úžasné přírodě. Vybavíte si detaily z filmu Pán prstenů anebo si představíte...
ČÍTAŤ ČLÁNOK
Fiji - Dolhá

Touto cestou by som sa chcela poďakovať za úplne úžasne zorganizovaný zájazd, nebola ani najmenšia chybička, všetko fungovalo perfektne a aj pri tej mojej veľmi slabej angličtine sme to zvládli bez problémov. Dovolenka bola ozaj zaujímavá, najviac ma prekvapila mentalita tamojších ľudí, oni ešte majú v sebe veľa, veľa pokory, peniaze a naša západná civilizácia ešte ich nestihla pokaziť. Užili sme si krásne slnečné dni v raji na Zemi. Slovami to ani neviem vyjadriť, že aká pohoda tam bola. Dostali sme úplne všetko, čo sme si želali. Ešte raz sa chcem poďakovať cestovnej kancelárii, ale najmä Vám pani Lenka, že ste vyvinuli maximálne úsilie pre našu spokojnosť. Chcela som Vám už hneď po príchode napísať, ale časový posun ma úplne odrovnal, buď som robila, alebo spala, ešte stále síce cítim trochu ten rozdiel, ale už sa to vyrovnáva:-))))). Určite budem každému odporúčať služby vašej CK. Ďakujem a snáď aj niekedy nabudúce.

Fidži a NZ - Martin K.

Vrátili sme sa z prekrásnej, ale krátkej dovolenky, "naordinovanej" Vašou cestovnou kanceláriou. Môžem povedať len slová vďaky a chváliť prípravu, itinerár a priebeh dovolenky na NZ a Fidži. Všetko klaplo k našej veľkej spokojnosti. Naozaj veľká spokojnosť a veľmi ďakujeme.

Tonga ostrovy - Stuchlíková

Sme v poriadku späť z dovolenky. Chceme poďakovať za výbornú organizáciu, všetko klaplo podľa plánu.

Veľryby sme stretli, plávali sme s nimi. Ešte jeden zájazd sme si kúpili na Vava´u. Veľmi ďakujeme.

Súvisiace zájazdy

1 - nejméně, 5 - nejvíce

×
×
×