Cesty okolo sveta

Cesta okolo sveta individuál

AJ sprievodca
41 dní
11 600

Prečo si vybrať túto zájazd

  • Skutočná cesta okolo sveta, 41 dní a tie najkrajšie miesta sveta

  • Príjemné 3* hotely s raňajkami

  • Navštívite 7 štátov na 3 kontinentoch

  • Od plávajúcich trhov v Bangkoku po operu v Sydney

  • Tajomstvo soch moai na Veľkonočnom ostrove

POPIS ZÁJAZDU

Radi cestujete a chcete zažiť niečo neobyčajné? Pripravili sme pre Vás jedinečnú cestu okolo sveta na 41 dní! Počas necelých 6 týždňov precestujete celý svet a navštívite tie najkrajšie miesta. Veríme, že Vás náš mix úplne pohltil a nadchol! Posúďte sami: začnete ochutnávkou ázijskej kultúry v Bangkoku, kde Vás vezmeme k najkrajším pamiatkam a na plávajúce trhy, ochutnať tiež miestne špeciality. Cesta pokračuje do Austrálie a jej metropoly Sydney, kde navštívite slávnu operu a nedaleké pláže… a zároveň Vás zavedieme na tropický sever Austrálie do mesta Cairns, kde si užijete dážďové pralesy a hlavne pôjdete loďou na Veľký bariérový útes. Potom Vás čaká zastávka na Novom Zélande, kde si prejdete tie najkrajšie prírodné miesta severného ostrova. Potom Vás čaká let na nádherný ostrov Bora Bora, kde si môžete niekoľko dní len tak oddýchnuť na jednej z úžasných pláží. Zastávka v Los Angeles bude zpestrená dvomi dňami v Las Vegas… prečo sa nerozptýliť a neužiť si zábavu? Nasledovať bude ďalšia skvelá lokalita, po niekoľkých hodinách letu sa ocitnete v inom svete – v Peruu, kde zažijete jedinečnú kultúru a hlavne navštívite mesto Cusco a novodobý div sveta Machu Picchu! Potom budete pokračovať do Chile a jeho hlavného mesta Santiaga, odkiaľ už nie je ďaleko k skutočne jedinečnej destinácii, kam zriedkakedy zavíta niekto – uvíta Vás tajomstvami opretý Veľkonočný ostrov so svojimi slávnymi sochami. Zpäť cez Santiaga sa dostanete z Tichého oceánu až k Atlantiku do slávneho mesta Rio de Janeiro, kde strávite niekoľko posledných dní obhliadkou mesta a relaxom na legendárnej pláži Copacabana.

Thajsko (Bangkok) – Austrália (Sydney, Cairns) – Nový Zéland – Tahiti (Bora Bora) – USA (Los Angeles, Las Vegas) – Peru (Lima, Cusco, Machu Picchu) – Chile (Santiago de Chile, Veľkonočný ostrov) – Brazília (Rio de Janeiro).

DOPYT TENTO ZÁJAZD

program zájazdu

Mestá
Pamiatky
Pláže
Unesco
Národné parky
Zvieratá
Víno
1
Praha/Vídeň – Bangkok

Odlet z Prahy (Viedne) podľa medzinárodných leteniek.

2
Bangkok | Thajsko

Po prílete vás vyzdvihne anglicky hovoriaci sprievodca, ktorý vás odvezie do hotela. Dnes máte voľný program, môžete sa prejsť do srdca mesta, od nás dostanete tipy, čo stojí za pozretie v centre Bangkoku, odporúčame ochutnať miestnu thajskú kuchyňu. Nocľah v hoteli so raňajkami v centre mesta.

3
Bangkok | Thajsko (S)

Dnešný deň navštívite pravé poklady pulzujúceho Bangkoku. S anglicky hovoriacim sprievodcom sa vyberiete obdivovať krásy tzv. Veľkého paláca, následne preskúmate, čo ponúka plovúci trh kupcov. Návrat do hotela a nocľah.

4
Bangkok – Sydney | Austrálie (S)

Transfer na letisko v Bangkoku a let do Austrálie. Po prílete do Sydney vás čaká transfer do vášho hotela v centre mesta. Krátka prehliadka najväčšej metropoly Austrálie. V cene od nás dostanete lístky na vstup na Sydney Tower, najväčšiu budovu Sydney, odkiaľ budete mať celé mesto ako na dlani. Zabezpečený nocľah v hoteli s raňajkami (Hotel Travelodge, Pensione Hotel alebo podobný).

5
Sydney | Austrálie (S)

Celodenná individuálna prehliadka mesta, prehliadka najkrajšieho prístavu sveta so svetoznámou Operou a ikonickým mostom Harbour Bridge. Zabezpečená exkurzia do Sydney Opera House, zvyšok dňa máte na prehliadku starobylej štvrte Rocks a okolia. Nocľah v hoteli s raňajkami.

Od nás dostanete podrobné informácie k prehliadke mesta a užitočné rady a tipy na najkrajšie miesta. Manuál, ako sa pohybovať v Sydney a ďalšie.

6
Sydney | Austrálie (S)

Prehliadka ďalších častí mesta podľa vypracovaných materiálov. Odporúčame prehliadku Akvária, Botanickej záhrady, Čínskej štvrte, Darling Harbour atď. Alternatívne sa môžete vydať na Bondi beach, kde si môžete užiť kúpanie a krásnu prechádzku. Nocľah v jednoduchšom hoteli.

7
Sydney – Cairns | Austrálie (S)

Ranný transfer na letisko a odlet do Cairns, po prílete transfer do hotela a voľný zvyšok dňa na prehliadku mesta Cairns. Nocľah v hoteli s bazénom, raňajky v cene. Hotel umiestnený v centre mesta Cairns.

8
Velký bariérový útes | Austrálie (S, O)

Celodenný výlet loďou na ostrov Veľkého bariérového útesu Green Island, šnorchlovanie alebo loď so sklenným dnom, obed. Nocľah v hoteli s bazénom, raňajky v cene.

9
Cairns | Austrálie (S , O)

Celodenný výlet do NP Daintree s anglickým sprievodcom, kde uvidíte dažďové pralesy a prejdete sa loďkou po rieke na pozorovanie krokodílov, obed v cene. Nocľah v hoteli so raňajkami a bazénom.

V prípade záujmu môžeme tento výlet ponúknuť aj vo forme individuálneho, s prenájmom auta.

10
Cairns – Auckland | Nový Zéland (S)

Transferový deň. Dopoludnia transfer na letisko a let s prestupom na Nový Zéland. Po prílete do Aucklandu nasleduje zabezpečený transfer do hotela v centre mesta. Možnosť krátkej prehliadky centra mesta Auckland podľa našich informácií. Nocľah v hoteli.

K celému pobytu a cestovaniu po Novom Zélande dostanete od nás pripravený presný a podrobný Manuál cesty a opis najlepších miest.

11
Auckland – Rotorua | Nový Zéland (S)

Dopoludnia si vyzdvihnete zabezpečené auto a vyrazíte podľa našich vytvorených plánov ciest z Aucklandu do oblasti Rotorua. Nasleduje cesta do mesta Rotorua, v okolí obeda budete na mieste. Rotorua je jednou z najpopulárnejších oblastí Severného ostrova a celého Zélandu. Tu uvidíte gejzíry, geotermálne parky s bublajúcim blatom, termálne kúpele a maorskú kultúru. Podľa našich pripravených informácií nasleduje prehliadka okolitých národných parkov a najväčších atrakcií. Rotorua je tiež centrom pre adrenalínové športy, rafting, bungee jumping alebo jazdu na koni. Podvečer môžete ísť do termálnych kúpeľov v centre mesta. Zabezpečený nocľah v moteli-hoteli.

Ak si nepriželáte riadiť auto a lepšie Vám vyhovuje organizovaný výlet autobusom s anglickým sprievodcom, môžeme na požiadanie tento program nahradiť výletmi s průvodcom, bez nutnosti riadenia auta.

12
Rotorua – Taupo | Nový Zéland (S)

Dopoludnia máte ešte čas na oblasť Rotorua a okolia, presúvate sa do najkrajšieho geotermálneho parku v okolí a navštívite krásny prírodný park Waio-Tapu, vstup máte v cene. Potom budete mať možnosť sa kúpať v prírodnom termálnom potoke v lese, jedinečný zážitok. Popoludní sa presúvate ďalej pozdĺž jazera Taupo až do blízkosti parku Tongariro. Nocľah v moteli-hoteli.

Radi Vám dáme tip na kúpanie v horúcich prameňoch v prírode, kam chodia len miestni.

13
Tongariro NP – Waitomo | Nový Zéland (S)

Ráno idete do známeho NP Tongariro, ktorý je známy vďaka svojim sopkám a krásnym trekám. Máte väčšinu dňa na prechádzku alebo túru podľa vlastného uváženia blízko sopiek. Uvidíte krásne výhľady na sopky a sopečné jazerá. Potom nasleduje presun asi 170 km do oblasti Waitomo Caves. Nocľah v moteli.

14
Waitomo – Auckland | Nový Zéland (S)

Dopoludnia máte čas si prezrieť túto oblasť, ktorá je známa svojím rozsiahlym komplexom jaskýň a podzemných tunelov. Jednou z hlavných atrakcií sú svietiace červy v niektorých jaskyniach. Popoludní cesta z oblasti Waitomo späť do Aucklandu, asi 200 km. Večer možnosť nočnej prehliadky alebo prechádzky v Aucklandu. Nocľah v hoteli v centre mesta.

15
Auckland – Tahiti | Francouzská Polynésie (S)

Dnes Vás čaká transfer na letisko a let na ostrovy Tahiti. Po prílete na Tahiti nasleduje transfer z letiska na hlavný ostrov a nocľah v hoteli blízko letiska.

Tu v Aucklandu môžeme za príplatok pridať ďalšiu exotickú destináciu a to let na Fidži, na akýkoľvek počet dní podľa klientových predstáv.

16
Bora Bora | Francouzská Polynésie (S)

Krátky miestny let na rozprávkový ostrov Bora Bora, kde budete ubytovaní v peknom hoteli priamo pri pláži. Nasleduje relaxácia a odpočinok v raji a individuálna prehliadka ostrova. Nocľah v hoteli so raňajkami.

17-18
Bora Bora | Francouzská Polynésie (S)

Voľný program na krásnom tropickom ostrovčeku Bora Bora. Nocľah v hoteli so raňajkami.

19-20
Bora Bora – Los Angeles – Las Vegas | USA (S)

Raňajky na Bora Bora a posledné voľné chvíle na Bora Bora. Podľa miestnych leteniek nasleduje prelet na hlavný ostrov. Nasleduje nočný let z Tahiti do USA, do mesta anjelov Los Angeles, kde presadnete na krátky let do Las Vegas. Víta Vás slávne mesto zábavy a obrovského šou Las Vegas. Po zvyšok dňa si môžete oddýchnuť v jednom z hotelov na hlavnej triede alebo sa rovno vybrať vyskúšať si jedno z kasín. Nocľah v hoteli v Las Vegas.

21
Las Vegas | USA (S)

Voľný program v tomto svetovom centre kasín a zábavy, Las Vegas. Atrakcií je tu nesmierne veľa a je len na vás, ako si spestríte deň a noc. Nocľah v hoteli v Las Vegas.

22
Las Vegas – Los Angeles | USA (S)

Dnes Vás čaká krátky prelet späť do Los Angeles, kde sa môžete rozhlížať počas voľného popoludnia a navštíviť jedno z známych miest alebo si ísť dať kvalitnú večeru. Nocľah v hoteli v časti mesta podľa výberu.

Na Vaše želanie môžeme pridať ďalší deň na prehliadku Los Angeles alebo Las Vegas.

23
Los Angeles – Lima | Peru (S)

Transfer na letisko v Los Angeles. Okolo obedu Vás čaká odlet do Južnej Ameriky, a to priamo do Peru, ktoré Vás očarí svojou odlišnou kultúrou a atmosférou. Nočný prílet do hlavného mesta Peru, Lima, a transfer priamo do hotela na odpočinok a nocľah.

24
Lima | Peru (S)

Ráno po raňajkách Vás čaká prehliadka mesta Lima a jeho historických častí s miestnym sprievodcom. Po tomto polodňovom výlete máte zvyšok dňa voľno na aklimatizáciu. Nocľah v hoteli.

25
Lima – Cuzco | Peru (S)

Ranný transfer na letisko, odkiaľ Vás čaká krátky miestny let (asi 1,5 hodiny) z Limy do Cuzca. Po prílete transfer do hotela, ktorý je umiestnený v historickom centre mesta. Cuzco sa nachádza takmer 3000 m n.m. Je to nádherné historické mesto, kde sa mieša španielska koloniálna architektúra s pozostatkami doby Inkov. Popoludní Vás vyzdvihneme z hotela a vezmeme na prehliadku tohto fascinujúceho mesta. Spolu s anglicky hovoriacim sprievodcom navštívite hlavnú katedrálu, „skalu so 12 rohmi“, ruiny Inkov ako Sacsayhuaman, Korincancha, Quenqo. Nocľah v hoteli.

26
Cuzco – Posvátné Údolí Inků | Peru (S)

Dnes preskúmate posvätné údolie Inkov, ktoré bolo miestom mnohých dôležitých a posvätných miest Inkov. Ďalšou zastávkou je dedinka Pisac, známa svojimi trhmi so suvenírmi a umením. Deň ukončíte pri rieke Urubamba a historickom mieste Ollantaytambo. Nocľah v hoteli.

27
Machu Picchu | Peru (S)

Po skorých raňajkách nastúpite do vlaku smerom k Machu Picchu. Po pôsobivej 4-hodinovej ceste vlakom, ktorá sa klikatí nádhernou a divokou prírodou, dorazíte k stratenému mestu Inkov – Machu Picchu. Spravodlivo je nazývané jedným z novodobých divov sveta. Tu máte prehliadku mestíčka s odborným výkladom a pre tých aktívnych z Vás je tu možnosť vystúpiť na susedný kopec Huayna Picchu s nádherným výhľadom. Ku koncu dňa sa presuniete do susedného mestečka Aquas Calientes, odkiaľ sa vrátite vlakom späť do Cuzca. Nocľah v hoteli.

28
Cuzco | Peru (S)

Voľný program, nocľah v hoteli.

Za príplatok môžeme pridať niekoľkodňový výlet (letecky) na plávajúce ostrovy jazera Titicaca alebo niekoľkodňový výlet do hlavného mesta Bolívie, La Paz.

29
Cuzco – Lima | Peru (S)

Transfer na letisko a čaká Vás odlet späť do Limy. Po prílete transfer do hotelu, zvyšok dňa voľný program. Nocľah v hoteli.

30
Lima – Santiago de Chile | Chile (S)

Ranný transfer na let do hlavného mesta Chile, do Santiaga. Poobede pristanete v Santiagu, nasleduje transfer do hotelu a voľný zvyšok dňa na odpočinok a prípadne individuálnu prehliadku centra mesta. Nocľah v hoteli.

31
Santiago de Chile | Chile (S)

Po raňajkách prehliadka mesta. Santiago de Chile je najstaršie mesto Chile, postavené v európskom štýle. Čakajú Vás zastávky na hlavnom námestí, pri vládnej budove, budete sa môcť rozhliadnuť z kopca Santa Lucia alebo nakúpiť drobnosti na centrálnej tržnici. Popoludňajší program je vyhradený na polodenný výlet do vínného závodu v Maipo Valley. Exkurzia zahŕňa aj degustáciu vín. Nechajte sa unášať príjemnou chuťou a vôňou čilských vín z podhôria Ánd. Popoludňajší program je voľný a večer nasleduje posledný nocľah v Santiagu.

32
Santiago – Velikonoční ostrov | Chile (S)

Ranný transfer na let na najvzdialenejšie miesto sveta, mystický Veľkonočný ostrov. Z letiska Vás po prílete dovezieme do hotela. Zvyšok dňa môžete stráviť podľa vlastného uváženia. Nocľah v hoteli.

33
Velikonoční ostrov | Chile (S)

Po raňajkách na hoteli nasleduje celodenná exkurzia s návštevou lomu Rano Raraku – „fabriky soch“. Potom sa presuniete na kameňovú plošinu Ahu Tongariki, najväčšiu ahu na južnom pobreží Veľkonočného ostrova, ktorá je viac ako sto metrov dlhá a približne dva metre vysoká. Na tejto ahu stojí 15 soch moai, vrátane najťažšieho dokončeného a postaveného sochy, vážiaceho 86 ton. Ďalšie sochy moai budete obdivovať na Te Pito Kura a posledná zastávka tohto dňa je venovaná úchvatnej pláži Anakena. Počas dňa dostanete pripravený balíčkový obed a večer sa vrátite na nocľah späť do hotela.

34
Velikonoční ostrov | Chile (S)

Tretí deň po raňajkách je v programe návšteva krátera Rano Kau a dedinky Orongo – dedinky kultu vtáčieho muža. Popoludní navštívite Ahu Akivi (7 soch moai), preskúmate jaskyňu Ana Tepahu a lom Puna Pau, ktorý je jediným zdrojom červenej sopečnej strusky na Veľkonočnom ostrove, slúžiacej na výrobu Pukaa, ktoré boli nasadzované na hlavy niektorých soch Moai. Opäť nasleduje návrat do hotela.

35
Velikonoční ostrov – Santiago de Chile | Chile (S)

Po raňajkách Vás odvezú na letisko, odkiaľ letíte späť do Limy. Nasleduje transfer do hotela a nocľah.

36
Santiago – Rio de Janeiro | Brazílie (S)

Transfer na letisko a odlet do Brazílskeho Rio de Janeiro. Po prílete Vás zavezieme do vášho hotela. Už po ceste z letiska budete môcť obdivovať krásy tohto mesta. Zvyšok dňa máte voľný program, môžete relaxovať na pláži alebo sa prejsť do srdca mesta.

37
Rio de Janeiro | Brazílie (S)

Pripravte sa na dopoludňajší výlet. Zavedieme vás na prehliadku mesta ku železničnej stanici z 19. storočia. Prejazdíte sa zubačkou cez prales Tijuca až na vrchol hory Corcovado, kde navštívite sochu Krista s fantastickým výhľadom. Potom sa presuniete na pláž Sao Conrado, kde pristávajú rogalovalci na piesku, a prejedete sa aj pozdĺž pláží Leblon a Ipanema späť na Copacabanu. Poobedie je voľné a nasleduje nocľah v hoteli.

38
Rio de Janeiro | Brazílie (S)

Štvrtý deň je v programe popoludňajšia jazda lanovkou na vrchol hory Sugar Loaf, odkiaľ sa budete môcť znovu tešiť z fantastického panoramatického výhľadu na záliv Guanabara a centrum mesta. Vaša okružná prehliadka bude pokračovať okolo bielych pláží Botafogo a Flamengo, až do centra Ria, kde okrem iného navštívite miestnu ultramodernú katedrálu alebo Sambodrom. Nasleduje nocľah v hoteli.

Za príplatok je možné predĺžiť výlet (letecky) na 2 dni k vodopádom Iguazú.

39
Rio de Janeiro | Brazílie (S)

Voľný deň na pláži Copacabana. Nocľah v hoteli.

Tento deň môžeme program aj skrátiť, ak budete mať záujem. Na druhej strane môžeme ponúknuť fakultatívne výlety a doplnky (ako výlet do favely alebo tradičná večera so samba show).

40
Rio de Janeiro – odlet (S)

Posledný deň v Južnej Amerike a v Riu. Váš odlet späť do Európy je naplánovaný až na večerné hodiny, takže môžete naposledy nasávať atmosféru tohto jedinečného mesta a prejsť sa po pláži Copacabana alebo Ipanema. Vo večerných hodinách pre Vás máme zabezpečený transfer na letisko a vo večerných hodinách Vás čaká medzinárodný let späť do Európy.

41
Praha/Vídeň

Dnes pristávate v Prahe alebo vo Viedni a táto úžasná cesta okolo sveta je za vami. Koniec programu.

MAPA ZÁJAZDU

2-3

Bangkok

4-6

Sydney

7-9

Cairns

11-15

Auckland

16-18

Tahiti

20-23

Las Vegas, Grand Canyon, Los Angeles

23-29

Lima, Cuzco, Macchu Picchu

31

Santiago de Chile

32-35

Velikonoční ostrov

36-40

Rio de Janeiro

Čo je v cene

je v cene
nie je v cene
za príplatok
poznámky
Všetky medzinárodné a lokálne letenky
Všetky transfery podľa programu
Hotely
Všetky nocľahy v 3 až 3,5* hoteli s raňajkami podľa itinerára
Doprava podľa programu
Prenájom auta
Prenájom auta na Novom Zélande
Výlety
Všetky výlety podľa programu (výlety lodí, vstupy na atrakcie, organizované výlety)
Miestni anglicky hovoriaci sprievodcovia
Skúsený a príjemný sprievodca/sprievodkyňa
Vstupy
Vstupné podľa programu
Manuál cesty
Informácie o každom ostrove, lokalite a celej ceste.
Poistenie CK proti úpadku
Cestovné poistenie a poistenie storna
Ponúkneme a zariadime za príplatok.
Strava
Strava nad rámec uvedeného
Fakultatívne výlety
Ponúkneme na požiadanie zoznam doplnkových výletov alebo aktivít.
Osobná útrata a sprepitné
Útrata podľa vášho uváženia, spropitné podľa miestnych zvyklostí
Miestne odletové poplatky
Kde je požadované
Príplatok za 4* hotely
Cena na vyžiadanie
Príplatok za lety v biznis triede
Cena na vyžiadanie
Príplatok za samostatnú osobu
Cena na vyžiadanie
Rozšírenie programu
Možnosť rozšírenia programu o ďalšie destinácie: Uluru (Austrália), ostrovy Fidži, Galapágy (Ekvádor), Bolívia, Patagónia, vodopády Iguazu (Brazília a Argentina)

Cena je kalkulovaná na základe 01 osoby zdieľajúcej dvojlôžkovú izbu.

Cena sa môže meniť na základe dostupného ubytovania, cien medzinárodných leteniek a kurzu USD.

Dôrazne odporúčame si zabezpečiť cestovné poistenie a poistenie storna zájazdu.

K ceste sú potrebné víza do Austrálie a USA, vybavíme za vás na základe vyplneného dotazníka.

Na túto cestu je potrebný platný certifikát o ukončení očkovania proti covid-19.

CK si vyhradzuje právo na zvýšenie ceny zájazdu z dôvodu zvýšenia ceny letenky alebo letiskových poplatkov.

ČLÁNKY K ZÁJAZDU

DOPYT TENTO ZÁJAZD

Cestování Nový Zéland

Objevte ta nejkrásnější místa Nového Zélandu prostřednictvím zájezdů šitých na míru. Cestování Nový Zéland bude jedním z...
ČÍTAŤ ČLÁNOK

Cestování po Zélandu za nej národními parky

Na Novém Zélandu je možné obdivovat jedny z nejkrásnějších scenerií světa. Při svém cestování po Zélandu můžete celkem narazit na...
ČÍTAŤ ČLÁNOK

Novinky pro cestovatele na Nový Zéland

Milí cestovatelé, nastražte uši. Chystáte se na Nový Zéland? Přečtěte si náš článek, který upozorňuje na nadcházející změny. S...
ČÍTAŤ ČLÁNOK

Novozélandské zaujímavosti

Máme pre Vás niekoľko informácií, ktoré možno viete alebo naopak vôbec netušíte. Poďte sa s nami dozvedieť pár noviniek, aby ste potom...
ČÍTAŤ ČLÁNOK

Nový Zéland - za nej krajinou na konec světa

Každý z nás někdy slyšel o Novém Zélandu a jeho úžasné přírodě. Vybavíte si detaily z filmu Pán prstenů anebo si představíte...
ČÍTAŤ ČLÁNOK
Fiji - Dolhá

Touto cestou by som sa chcela poďakovať za úplne úžasne zorganizovaný zájazd, nebola ani najmenšia chybička, všetko fungovalo perfektne a aj pri tej mojej veľmi slabej angličtine sme to zvládli bez problémov. Dovolenka bola ozaj zaujímavá, najviac ma prekvapila mentalita tamojších ľudí, oni ešte majú v sebe veľa, veľa pokory, peniaze a naša západná civilizácia ešte ich nestihla pokaziť. Užili sme si krásne slnečné dni v raji na Zemi. Slovami to ani neviem vyjadriť, že aká pohoda tam bola. Dostali sme úplne všetko, čo sme si želali. Ešte raz sa chcem poďakovať cestovnej kancelárii, ale najmä Vám pani Lenka, že ste vyvinuli maximálne úsilie pre našu spokojnosť. Chcela som Vám už hneď po príchode napísať, ale časový posun ma úplne odrovnal, buď som robila, alebo spala, ešte stále síce cítim trochu ten rozdiel, ale už sa to vyrovnáva:-))))). Určite budem každému odporúčať služby vašej CK. Ďakujem a snáď aj niekedy nabudúce.

Fidži a NZ - Martin K.

Vrátili sme sa z prekrásnej, ale krátkej dovolenky, "naordinovanej" Vašou cestovnou kanceláriou. Môžem povedať len slová vďaky a chváliť prípravu, itinerár a priebeh dovolenky na NZ a Fidži. Všetko klaplo k našej veľkej spokojnosti. Naozaj veľká spokojnosť a veľmi ďakujeme.

Tonga ostrovy - Stuchlíková

Sme v poriadku späť z dovolenky. Chceme poďakovať za výbornú organizáciu, všetko klaplo podľa plánu.

Veľryby sme stretli, plávali sme s nimi. Ešte jeden zájazd sme si kúpili na Vava´u. Veľmi ďakujeme.

Súvisiace zájazdy

1 - nejméně, 5 - nejvíce

×
×
×